Ma `lumot

Konfet tarkibidagi kaloriya

Konfet tarkibidagi kaloriya



We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Konfet tarkibidagi kaloriya

Agar bir nechta xizmat ko'rsatiladigan o'lchov mavjud bo'lsa, boshqa xizmatlarni tanlash uchun xizmatni bosing.

Shakar kaloriya va makronutrientlar

Xizmat qilish
Boshqa birliklarni ko'rish uchun bosing
Kaloriya tarkibiKarb
(g)
Protein
(g)
Umumiy yog '
(g)
Shanba Yog '
(g)
Konfet, ALMOND JOY BITES18 dona218232.213.88.2
Konfet, 5TH AVENUE Candy bar27035.14.913.43.7
Konfet, ALMOND JOY Candy bar23529.2213.28.6
Konfetlar, butilkalar11125.600.90.6
Konfet, CARAMELLO Candy bar16222.32.27.44.5
Konfetlar, karamellar27154.73.35.81.8
Konfetlar, karamellar, shokoladli lazzatli rulo15535.10.61.30.4
Konfet, karobka153162.38.98.2
Shakar, shokolad bilan qoplangan, yong'oq bilan karamel1 dona668.51.32.90.7
Konfet, shokolad bilan qoplangan, parhezli yoki past kalorili100 gramm57542.512.639.421.9
Qandolat mahsulotlari, qandolatchilik mahsulotlari, butilkalar916114.13.749.441
Qandolat mahsulotlari, qandolatchilik mahsulotlari, yerfıstığı yog'i8907930.750.122
Shakarlamalar, shakarlamalar, yogurt1 stakan, talaş887108.71045.941
Konfetlar, quyuq shokolad bilan qoplangan kofe loviya1 ta xizmat, 28 dona216243126
Konfet, E.J. YO'LLAR, YO'NALISHLAR Yulduzlar Yalpiz Yog'och Mints3 dona5914.7000
Shakar, xushbichim, retsept bo'yicha tayyorlangan100 gramm37493.4000
Tayyorlangan retsept bo'yicha konfetlar, fuj, yong'oqli shokoladli zefir100 gramm47267.13.221.110
Tayyorlangan shakarlamalar, fuj, shokolad1 dona70130.41.81
Tayyorlangan retsepti bilan yong'oqli konfetlar, fuj, shokolad100 gramm461684.418.96
Yong'oqli konfetlar, fuj, vanil100 gramm43574.7313.73.3
Tayyorlangan shakarlamalar, fuj, vanilya100 gramm38482.31.15.42.8
Shakar, saqich tomchilari, parhezli yoki past kalorili (sorbitol)295160.200.40.1
Konfetlar, saqichlar, kraxmal jele qismlari721180000
Konfet, halava, tekislik100 gramm46960.512.521.54.1
Konfet, qattiq11227.800.10
Qattiq, dietali yoki past kalorili shakarlamalar (sorbitol)1 dona112.8000
Konfetlar, Sog'liqni saqlash bitlari15 dona20724.71.511.86.1
Konfet, HERHEYS ALMOND SOLITAIRELAR OLTIN13 dona23419.24.915.26.2
Konfet, HERHEYS ALMOND bitlari bilan SOL SOKILGAN CHOKOLAT17 dona21519.93.813.96.8
Konfetlar, Oltin Bodom baridan olingan HERSHEYLAR1 bar, 2,8 oz45036103013
Konfet, Hershey, Qovurilgan guruchli aperatiflar yerfıstığı yog'i100 gramm443716.515.95.3
Konfet, XERShIY, KIT KAT BIG KAT Bar286353.415.39.9
Konfetlar, Hershey, REESESTICKS va pishirilgan gofretlar, yerfıstığı yog'i, sutli shokolad1 xizmat, 1,5 oz21923.3413.25.5
Konfet, jelebeans4110.3000
Konfetlar, KIT KIT BITES15 dona19925.22.510.36.7
Konfetlar, KIT KAT vafli bar21827.12.710.97.5
Konfet, KRACKEL shokoladli bar21026.22.710.96.5
Konfet, MandM MARS, MandMS bodom shokolad konfetlari1026118.216.254.218.7
Candy, MandM MARS, MandMs sutli shokolad konfetlari1023148.194427.2
Shakar, MandM MARS, MandMs Mini Sutli shokoladli konfetlar30140.52.914.18.7
Candy, MandM MARS, MandMS yerfıstığı yog'i shokoladli konfetlar1041123.819.951.817.8
Konfet, MandM MARS, MandMs yerfıstığı shokolad konfetlari877102.816.144.617.6
Konfet, MandM MARS, 3 MUSKETEERS Bar9617.70.731.5
Konfet, MandM MARS, MARS Almond Bar1 bar23431.44.111.53.6
Konfet, MandM MARS, MARS MILKY WAY Bar9716.513.71.8
Konfet, MandM MARS, MILKY YO'Q Dark Bar22436.11.48.14.2
Shakar, MandM MARS, SKITTLES Asl luqma o'lchamidagi konfetlar830185.80.491.8
Konfet, MandM MARS, SNICKERS Bar26636.85.210.94.2
Konfet, MandM MARS, STARBURST mevali chevalar16635.50.23.50.5
Candy, MandM MARS, TWIX Karamel Cookie-barlari28437.42.613.95.1
Candy, MandM MARS, TWIX shokoladli pirog cookie-barlari100 gramm550567.333.35
Konfet, MandM MARS, TWIX yerfıstığı yog'i bilan pishiriq28628.45.517.46.2
Konfet, zefir15940.70.90.10
Shakar, sutli shokolad15216.82.28.44
Shakar, sutli shokolad bilan qoplangan kofe loviya100 gramm51362.47.426.112.5
Shakar, sutli shokolad bilan qoplangan yerfıstığı77373.619.549.921.8
Shakar, sutli shokolad bilan qoplangan mayiz702122.97.426.615.8
Bodom bilan shakarlamalar, sutli shokolad21621.83.714.17
Shokolad, sutli shokolad, guruchli donli19825.42.510.66.4
Konfet, MOUNDS Candy bar9211.10.95.13.9
Konfetlar, MR. GOODBAR shokolad bar26426.6516.36.9
Konfet, NESTLE, 100 GRAND Bar19230.71.28.15
Konfetlar, NESTLE, Sakkiz daqiqadan keyin296.30.21.10.7
Konfet, NESTLE, BABY RUTH bar97131.55.32.6
Konfet, NESTLE, BIT-O-HONEY Candy-chev6 dona16032.40.832
Konfet, NESTLE, BUTTERFINGER Bar828126.110.133.117.2
Konfet, NESTLE, CHUNKY Bar173203.210.28.1
Konfet, NESTLE, CRUNCH Bar va Shirin Topping20926.12.410.56.1
Konfet, NESTLE, TURTLES Candy ni yo'q qiladi82598.610.947.318.4
Konfetlar, NESTLE, GOOBERS Shokolad bilan qoplangan yong'oq200195.313.14.8
Konfet, NESTLE, OH HENRY! Bar1 bar12017261.7
Konfet, NESTLE, RAISINETS Shokolad bilan qoplangan mayiz185322.17.23.3
Bodom bilan konfet, nugat1 dona5612.90.50.20.2
Konfet, yerfıstığı bar14813.44.49.61.3
Shirinliklar, yerfıstığı mo'rt, retsept bo'yicha tayyorlangan100 gramm48671.27.6194.1
Konfetlar, REESES BITES16 dona20321.54.411.67
Konfetlar, REESES CRUNCHY COOKIE KAPITALARI8610.11.44.82
Konfet, REESEs tez tanaffus, sutli shokolad, yerfıstığı yog'i, yumshoq nugatlar, shakar bar1 ta xizmat27735.85134.5
Konfetlar, YANGI YO'Q Qandolat barlari28128.76.117.54.8
Konfet, REESES yerfıstığı yog'i krujkalari363.90.72.10.8
Konfet, REESES konfetni PIECES PIECES PIECES QILDI23428.15.911.67.7
Shokolad, REESES, FAST BREAK, sutli shokoladli yerfıstığı yog'i va yumshoq nugatlar2 oz, bar26534.54.813.14.6
Sutli shokoladdagi shakarlamalar, ROLO karamellari22832.62.4107
Konfetlar, yarim shokoladli shokolad8051067.150.429.8
Sariyog 'bilan tayyorlangan shakarlamalar, yarim shokoladli shokolad811107.87.150.529.8
Konfet, kunjut siqilish14714.33.39.41.3
Konfet, SKOR toffee bar1 bar, 1,4 oz20924.11.212.67.3
Shakar, yumshoq meva va yong'oq kvadrati100 gramm39073.82.39.50.9
Konfetlar, MAXSUS KARIM Chocolate Bar21824.42.313.30
Shakar bilan qoplangan bodom1 dona172.40.40.60.1
Konfetlar, shirin shokolad14316.91.19.75.7
Qandolat, shokolad bilan qoplangan xushbichim15734.50.942.3
Konfetlar, SWEET ESCAPES uch karra shokoladli vafli barlar1 bar8213.90.92.51.5
Konfet, SYMPHONY sutli shokolad bar22324.43.612.87.7
Konfetlar, TOOTSIE ROLL, shokoladli lazzatli rulo15535.10.61.30.4
Konfetlar, TWIZZLERS CHERRY BITES18 dona13531.81.20.70.1
Konfetlar, TWIZZLERS NIBS CHERRY BITS27 dona13931.70.91.10.2
Candy, TWIZZLERS Strawberry Twist Candy24956.61.81.60
Candy, WHATCHAMACALLIT Candy bar1 bar, 1,7 oz23730.43.911.48.2
Konfetlar, oq shokolad916100.71054.633
Konfetlar, ISTE'MOLCHILARNING BIRINCHI GOBSTOPPERLARI Jawbreakers6 dona5914.8000
Konfetlar, YORK BITESLARI15 dona15431.80.72.91.7
Konfetlar, YORK yalpizli Pattie1 patty, 1,5 oz16334.40.931.8


Videoni tomosha qiling: 1- haftada -20kg ozish siri (Avgust 2022).