Ma `lumot

Pirogdagi kaloriyalar

Pirogdagi kaloriyalar



We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Pirogdagi kaloriyalar

Agar bir nechta xizmat ko'rsatiladigan o'lchov mavjud bo'lsa, boshqa xizmatlarni tanlash uchun xizmatni bosing.

Pie kaloriya va makronutrientlar

Xizmat qilish
Boshqa birliklarni ko'rish uchun bosing
Kaloriya tarkibiKarb
(g)
Protein
(g)
Umumiy yog '
(g)
Shanba Yog '
(g)
Pirog, olma, tijorat asosida tayyorlangan, boyitilgan un679.60.53.11.1
Pirojnoe, olma, tijorat uchun tayyorlangan, boyitilmagan un679.60.53.11.1
Retsept bo'yicha tayyorlangan pirog, olma7510.50.73.50.9
Aralashdan tayyorlangan pirog, banan kremi, pishirilmagan71913.72
Retsept bo'yicha tayyorlangan pirog, banan kremi769.31.23.91.1
Pie, blueberry, tijorat uchun tayyorlangan669.90.52.80.5
Retsept bo'yicha tayyorlangan pirog, ko'k atirgul699.50.83.40.8
Pirog, gilos, tijorat uchun tayyorlangan7411.30.63.10.7
Retsept bo'yicha tayyorlangan pirog, gilos7710.90.83.50.8
Pirog, shokolad kremi, tijorat uchun tayyorlangan869.50.75.51.4
Aralashdan tayyorlangan pirog, shokoladli muss, pishirilmagan748.414.42.3
Aralashdan tayyorlangan pirog, hindiston yong'og'i kremi, pishirilmagan788.10.852.5
Savdo uchun tayyorlangan pirog, hindiston yong'og'i kremi8410.50.64.72
Pirojnoe, hindiston yong'og'i saqlagichi, tijorat uchun tayyorlangan748.61.73.71.7
Pirojnoe, tuxum sotuvchisi, tijorat uchun tayyorlangan605.91.63.30.7
Pie, qovurilgan pirogs, gilos9012.10.94.60.7
Pie, qovurilgan pirogs, meva9012.10.94.60.7
Pie, qovurilgan pirogs, limon9012.10.94.60.7
Pirojnoe, limon meringue, tijorat uchun tayyorlangan7613.40.42.50.5
Retsept bo'yicha tayyorlangan pirog, limon meringue8111.11.13.70.9
Pirog, qiyma, retsept bo'yicha tayyorlangan8213.60.73.10.8
Pie, shaftoli639.30.52.80.4
Pie, pecan, tijorat asosida tayyorlangan11316.21.15.21
Retsept bo'yicha tayyorlangan pirog, pecan11714.81.46.31.1
Pirog, oshqovoq, tijorat uchun tayyorlangan607.71.12.70.5
Retsept bo'yicha tayyorlangan pirog, qovoq587.51.32.60.9
Pirog, retsept bo'yicha tayyorlangan vanilya kremi799.21.44.11.1


Videoni tomosha qiling: Пирог с клубникой на песочном тесте Готовить просто (Avgust 2022).